Весільні запрошення

Запрошення на весілля – це не просто необхідний обряд чи листівка, яка містить інформацію про дату та час одруження чи вінчання, а також про час и місце банкету по випадку торжества. Звісно ви можете не обтяжувати себе вибором, заповненням та розсилкою адресатам весільних запрошень, адже на сьогодні це легко можна зробити по телефону або з допомогою Інтернету. Не погодьтесь, таке запрошення на ваше прекрасне весілля не підготує гостей і не розповість про ту радість і щастя, яке ви переживаєте і на яке чекаєте.

У такому випадку напрошується вивід, що весільні запрошення – це відображення вас – винуватців торжества, майбутніх чоловіка та дружини, які організовують грандіозне свято чи скромну вечірку, щоб розповісти всім про ваше рішення, створити нову клітинку суспільства – свою сім’ю. тому потрібно ретельно вибирати запрошення на весілля і не забувати, що вони створюють у гостів перше враження про ваше свято.

Перші письмові запрошення з’явилися ще у середньовіччі. Як правило, їх замовляли представники знатних родів у монахів, які на той час володіли мистецтвом каліграфії і ставили на них Герб з особистою печаткою. А потім весільні запрошення розвозились гінцями на конях. Дуже романтично. З часом змінювалися і способи виконання запрошень на весілля, але сенс завжди оставався одним й тим самим – свято двох сердець, що кохають.

На сьогоднішній день, у вас є можливість замовити весільне запрошення у віглядів: конвертика або свитка із сургучною печаткою, коробочки або подарункової упаковки, а також прикрашені стразами, стрічками, бантами, мереживом і всім-всім, що вам подобається. Воно може бути виконано цифровим, офсетним трафаретним (шовкографія) способом на будь-якому папері – дизайнерському або звичайному, можна навіть вибрати кольори. Окрім цього існує багато способів обробки після печаті, які допомагають удосконалювати ваше запрошення, такі як: тиснення золотом або сріблом, лакування, фігурна вирубка і багато іншого. Так як запрошення на весілля віддзеркалює ваш світ, то воно у першу чергу повинно подобатись і відповідати вам.

Найголовніше, про що треба пам’ятати – це текст, адже він найважливіша, частина вашого запрошення, яка найбільше запам’ятовується. Як правило, він може бути у віршах або прозою, може бути лаконічним або жартівливим. Якщо ви не можете його написати самостійно, то до ваших послуг Всесвітня мережа. Де б ви не обрали потрібний текст, але імена свої і гостей краще написати власноручно, адже ви запрошуєте саме їх і дуже чекаєте на своєму весіллі.

І у заключення, потрібно сказати, що найкращу всього запрошувати дорогих гостей не пізніше ніж за два тижні до торжества, а найоптимальнішим часом будуть весільні запрошення за 1-2 місяці. Ваші гості повинні встигнути спланувати свій графік, вибрати наряди і підготувати подарунки на весілля.

Автор:
Мы в Google+