Весільні рукавички

Весільні рукавички – це не просто гарний і елегантний аксесуар, це романтичне доповнення весільного наряду нареченої. Мало хто знає, але рукавички прийшли до нас з 18 сторіччя. У той час дами носили рукавички щоденно, а кавалери посилали їх своїм коханим у знак кохання і як символ своєї відданості. Якщо дівчина відповідала взаємністю, то вона надягала рукавички, даючи тим самим зрозуміти, що почуття взаємні. На жаль, на сьогоднішній день така символіка втратила свій сенс, а рукавички у повсякденному житті мало хто надягає.

З тих пір рукавички були і залишаються дуже важливою деталлю наряду нареченої, додаючи витонченості, ніжності і витонченості образу нареченої. Зараз, правда, наречені все рідше використовують весільні рукавички, хоча загально прийняті канони обряду одруження, все ще рекомендують їх наявність. Багато хто обираю рукавички для завершення образу, мало хто – щоб продовжити традицію. Звісно, як варіант, можна вдягти рукавички, щоб руки упродовж всього дня залишалися чистими і ніжними. Хоча це мало ймовірно, якщо ваші рукавички без пальців, а з петелькою.

Тепер можна поговорити і о різноманітності типів весільних рукавичок. Для початку, всі рукавички відрізняються за висотою:

  • Називаються «коротенькими», їх довжина досягає зап’ястка;
  • Рукавички не досягають ліктя;
  • Рукавички «три чверті» чи за лікоть;
  • Найдовші рукавички, які досягають області пахв.

А тепер, знаючи типи рукавичок можна поговорити і о критеріях їх підбору до наряду нареченої. По-перше, їх колір повинен бути у тон сукні, а тканина рукавичок по структурі відповідала тканині сукні. По-друге, довжина рукавичок залежить від фасону сукні, наприклад: якщо сукня без рукавів, то рукавички вище ліктя; у сукні короткі рукава – рукавички до чи трохи вище ліктя; а до сукні з довгим рукавом можна не надягати рукавичок.

Окрім цього, рукавички розрізняють двох видів: з пальчиками чи мітенки. Звичайні рукавички, тобто з пальчиками нам добре відомі, а ось всі чудово знають, що таке мітенки, але тільки якщо побачать. Мітенки – це рукавички без пальців. На сьогодні вони користуються величезною популярністю серед наречених. А пов’язано це з тим, що їх не потрібно знімати під час вінчання чи церемонії одруження, коли потрібно надіти обручку на палець. До того ж, якщо наречена за столом – по етикету рукавички потрібно знімати, але мітенки більш демократичні, їх ви можете носити цілий день і не знімати ні на вінчанні, ні на розписі, ні за столом.

І на останок. Весільні рукавички повинні не просто підходити до весільного наряду, вони повинні подобатись самій нареченій, адже це один з найяскравіших днів, що запам’ятується на все ваше життя. Тому бажано підбирати рукавички, які будуть йти вашій формі рук, а для цього потрібно пам’ятати. Що рукавички довжиною до ліктя візуально вкорочують і повнять руку, а короткі – роблять її тонше і довше.

Автор:
Мы в Google+