Весільні прикраси

Весілля. У цей знаменний день кожної жінки ніщо не може бути дрібничкою, або про все потрібно попіклуватися заздалегідь, особливо тих, що стосуються весільних прикрас. Скільки не шукайте, а навряд чи знайдете хоч одну наречену, яка не буле блищати весільною біжутерією. Адже як можна говорити про досконалість образу, якщо весільна зачіска розтріпалася без шпильок для волосся, а відкрита сукня не буде доповнена намистом. Здавалося б – дрібниці, але обійтись без них все ж таки неможливо.

Весільна біжутерія – це можливість створення унікального образу нареченої, який може бути романтичним, екстравагантним або ж загадковим. Вибір залежить від кожної представниці прекрасного полу від того, як вона хоче виглядати у свій найбільш знаменний день. На сьогоднішній день, наречені не завжди слідують традиціям, вони експериментують і обирають частіше всього зовсім неочікуваний і унікальний стиль. Адже довершити свій образ можна шпильками для волосся, які виробляються зараз з будь-яких матеріалів – від дорогоцінних до звичайних. Є також неповторні шпильки, виконані у вигляді квітів і прикрашені перлинами, дорогоцінним або звичайним камінням.

Також серед наречених є популярними діадеми і тіари, які є насправді королівськими прикрасами. Якщо їх прикрасити кришталем чи стразами – це додасть блиску вашим очам, і ви відчуєте себе справжньою принцесою з казкової країни. А ось підкреслить урочистість моменту – діадема, прикрашена переливчастими кристалами. Щоб не отримати негативний результат, головне не переборщити з прикрасами і пам’ятати. Що вони повинні відтіняти красу нареченої, а не затьмарювати її.

Також хочеться сказати і о прикрасах з живих квітів, які поступово знаходять своїх прихильниць. З історії відомо, що флер-д’оранж могли використовувати тільки дівчата, які виходять заміж перший раз. Це пов’язано з символічним значенням бутонів апельсинового дерева, значущим чистоту і невинність. Хоча на сьогоднішній день для прикрас використовують найрізноманітніші квіти, які приходяться по душі нареченій.

І у завершення обов’язково потрібно врахувати, що якщо весільний наряд відкритий, то тут ніяк не обійтись без кольє чи намиста. Вони будуть чудовим доповненням наряду, але головне, як при виборі діадеми не переборщити з наявністю кристалів чи іншого каміння. Не буде зайвим повторитися - весільні прикраси і біжутерія в особливості, повинні виступати красивим доповненням, а не затьмарювати красу королеву торжества.

Автор:
Мы в Google+