Весільні аксесуари

Свадебная фата Весільні капелюшки Весільні прикраси Весільні рукавички

Фата

Капелюшки

Прикраси

Рукавички

Весільні аксесуари - дуже важливі деталі в проведенні весільного торжества, що доповнюють свято, роблячи його ексклюзивним і незабутнім. Аксесуари для нареченої стануть завершенням її трепетного і ніжного вигляду. У салоні "Ідеальна пара" Ви без зусиль підберете аксесуари, що ідеально поєднуються з Вашим весільним вбранням і прекрасним образом нареченої.

Основні весільні аксесуари:

  • Весільна фата - невід'ємний атрибут весільного образу, яка вплітається в зачіску або кріпиться до головної прикраси шпильками. Різноманітність фасонів і моделей дозволить кожній нареченій вибрати саме ту фату, яка буде ідеально гармоніювати за кольором і стилем з її весільною сукнею. Винятком можуть стати неординарні креативні наряди, коли присутність фати недоречно і варто віддати перевагу іншим головним весільним уборам.
  • Весільні капелюшки - правильно підібраний капелюшок істотно змінить Ваш образ, додавши йому виразності та шарму. Капелюшки з короткою вуаллю додадуть розкоші і елегантності, авангардні моделі внесуть у Ваш наряд нотку оригінальності, будучи відображенням індивідуальності.
  • Весільні прикраси - вишукані діадеми і тіари, прикрашені стразами і переливчастими кристалами, зроблять образ прекрасної нареченої елегантним і неповторним.
  • Весільні рукавички - незамінний "наряд для пальців", романтичне доповнення весільного вбрання нареченої. Рукавички можуть бути різної довжини - до зап'ястя, до ліктя, довгі - майже до лінії передпліччя, вибір довжини залежить від сукні. За кольором весільні рукавички підбираються в тон наряду. Мереживні, атласні, шовкові, прикрашені паєтками, камінням та ручною вишивкою - широкий асортимент весільних рукавичок не залишить байдужою жодну майбутню наречену.
  • Весільні запрошення - дуже важливий елемент майбутнього торжества. Оригінальні листівки в класичному, романтичному і вінтажному стилі, підібрані відповідно тематиці і дизайну весілля, зможуть передати настрій настільки важливішої у Вашому житті події.
  • Весільні рушники - один із найголовніших атрибутів весільної церемонії, що є символом довгого і щасливого сімейного життя.
  • Весільні свічки - вінчальні свічки, які запалюються під час шлюбної церемонії і зберігаються як символ вічних уз шлюбу; свічка "Сімейне вогнище" - необхідна для проведення обряду, без якого не обходиться жодне весільне торжество. Свічки, різноманітних оригінальних форм, стануть яскравим доповненням Вашого свята.

Довіряючи нам Ви отримуєте найкраще

Салон "Ідеальна пара" цінує час кожного клієнта, тому на нашому сайті розміщені фото всього асортименту весільних прикрас, наявних на даний момент у продажу. Консультанти салону завжди вислухають Ваші побажання і допоможуть вибрати гідні прикраси для такої знаменної і важливої ​​події як весілля.

Автор:
Мы в Google+