Tony Bowls (США)

У житті кожної дівчини і жінки бувають випадки, коли захід і обстановка зобов'язують надіти вечірнє плаття - випускний вечір, радість бути дружкою, день народження. Крім того, що так вимагає дрес-код, це ще й приємна подія для будь-якої дівчини. Вечірні сукні Tony Bowls - це елегантні та витончені, вечірні та коктейльні, довгі і короткі сукні, які прикрасять кожну з вас. Tony Bowls - американський дизайнер зі світовим ім'ям, який вже більше 20 років «одягає» жінок не тільки США, але й усього світу. Тепер і в нашому салоні Ви можете придбати шикарне вечірнє плаття від Tony Bowls.

Моделі суконь Tony Bowls відрізняються витонченістю, елегантністю, якістю тканин і унікальністю дизайну. Плаття вручну розшиті бісером, паєтками і декоративною фурнітурою. У розробці моделей Tony Bowls використовуються благородні, легкі, хвилясті тканини такі, як тюль, шифон, сатин, шармез, тафта, атлас.

Бренд Tony Bowls має кілька ліній вечірніх суконь: Tony Bowls Collection, Tony Bowls Evenings, Tony Bowls Le Gala, Tony Bowls Paris, Tony Bowls B і ​Tony Bowls Shorts. У колекціях вечірніх суконь Tony Bowls можна підібрати сукню на абсолютно будь-яку дівчину: блондинку, брюнетку, руду. Не важливо висока Ви або низька, яка у Вас статура - сукні Tony Bowls підійдуть всім. Сукні представлені в широкій палітрі кольорів: від класичних чорного і білого; до незвичайних електрик, ультрамарин,бордо.

Колекція випускних суконь Tony Bowls покликана забарвити випускний вечір незвичайними фарбами. Вона створена спеціально для цього знаменного дня і чудово підкреслює всі переваги Вашої фігури, колір волосся і очей. Сукні з вечірньої колекції Tony Bowls представлені в найпопулярніших кольорах сезону: персиковому, смарагдовому, червоному, фіолетовому, жовтому.

Варто відзначити що, вечірні сукні модного будинку Tony Bowls визнані не тільки рядовими покупцями, але і знаменитостями. У них не раз дефілювали учасниці та переможниці конкурсу «Міс Америка». Сукні Tony Bowls багато разів прикрашали обкладинки провідних глянцевих видань США та інших країн.

Автор:
Мы в Google+