Яку вибрати фату до весілля

Весільна фатаВ даний час фата не вважається обов'язковим аксесуаром нареченої. Однак багато наречених не мислять свій образ без фати. При цьому слід знати, що саме фата символізує непорочність, а також майбутнє становище дружини в сімейному житті.

кщо фата завдовжки в підлогу, то в стародавні часи це вважалося повним підпорядкуванням чоловікові. І в той час фата була червоного кольору.

Сьогодні прийнято надягати білу фату, вибирати її необхідно відповідно до сукні. Тому так важливо робити примірку одночасно.

Крім того, фату покладено поєднуватися не тільки з сукнею, а й з аксесуарами та зачіскою. Наприклад, це означає, що фата не повинна порушувати гармонію розкішної і пишної зачіски. Тому перед приміркою необхідно зробити укладку, яка буде на весіллі, і вже під неї підбирати фату. У цьому випадку стане ясно, якої довжини повинна бути фата і куди її необхідно прикріпити.

Будь якій нареченій відомо, що існує кілька моделей фати. У тому числі багатоярусна, одношарова і двошарова фата.

Одношарова фата

Як правило, відрізняється округлою формою і закриває пів обличчя. Вона використовується тільки на церемонії одруження.

Двошарова фата

Підходящий варіант, якщо необхідно закрити обличчя до лінії декольте.

Фата в кілька ярусів

Використовується, якщо укладання нареченої буде пишною і високою. При цьому вона може і закрити обличчя. Зазвичай фата в кілька ярусів виготовляється середньої довжини. Відома також так звана соборна фата. Це величезний шлейф, який надає образу нареченої неповторну пишність і величність. Однак цей вид фати застосовується тільки для вінчання, після церемонії її знімають.

Особливу увагу потрібно приділити і тканині для фати. Як правило, це легкі тканини, які можуть бути прикрашені різними матеріалами. Зазвичай використовується стеклярус, перли, бісер, вишивки, аплікації, мережива, атласні стрічки по краях.
При виборі фати слід звернути увагу на наступне - якщо плаття має багато прикрас, то фата повинна бути простою. Фата, прикрашена всілякими способами, вибирається до суворого сукні, з мінімумом прикрас. І ще одне правило: якщо весільна сукня пишна, то фата повинна бути більш проста, і навпаки.

 

Автор:
Мы в Google+