Якого кольору має бути весільна сукня?

Велика частина пропонованих сучасним нареченим весільних суконь у магазинах і весільних салонах представляють собою традиційні вбрання білого кольору. Саме білий колір сьогодні найчастіше асоціюється з весіллям, святом, чином нареченої.

Тим не менш, білий колір став основним відтінком наряду нареченої не так вже й давно - у вікторіанську епоху. До цього в більшості країн Європи дівчата виходили заміж у сукнях яскравих, насичених відтінків.

Наприклад, у слов'янських країнах традиційним кольором весільного наряду нареченої вважався червоний, а в країнах Західної Європи - рожевий або блакитний. І лише в 19 столітті англійська королева Вікторія вирішила надіти на церемонію власного одруження плаття сніжно-білого кольору.

Свадебное платья Фото Casablanca Фото каталог свадебных платьев Delsa 2011
Весільні сукні від Оксани Мухи Весільні сукні Casablanca Італійські весільні сукні Delsa

Щоправда, існує ще одна версія появи на світ білої весільної сукні: деякі історики весільної моди вважають «першопрохідцем» королеву Франції Анну Австрійську, стверджуючи, що саме вона ввела в моду білий колір. Як би там не було, сьогодні білий колір є одним з найбільш популярних відтінків, коли мова заходить про весільну сукню.

Тим не менш, далеко не всі наречені набувають або замовляють весільну сукню білого кольору: часто можна побачити не тільки весільні вбрання різних світлих тонів (бежевого, світло-рожевого, відтінку слонової кістки або топленого молока), але й більш оригінальні рішення: сукні бузкового, червоного, зеленого, синього, чорного, жовтого або золотистого відтінків.

Адже мода, в тому числі і весільна, в першу чергу покликана не придушувати індивідуальність, а підкреслювати її.

Ви завжди зможете вибрати собі весільну сукню в нашому весільному салоні весільної та вечірньої моди «Ідеальна пара»

Автор:
Мы в Google+