Як вибрати весільну сукню

Дорогі дівчата, зізнайтеся, що раніше, коли питання вибору весільного плаття не стояв перед вами так гостро, вам все нареченої здавалися принцесами, а сукні надзвичайно красівимі.І, звичайно ж, дивлячись на чергову наречену кожна дівчина думає: от би і мені таку сукню , я б в ньому була чудова!

Але як тільки ви вирішили грати весілля, перший і найголовніший ваше запитання «Яке плаття вибрати?» Серед достатку таких красивих, повітряних, а головне, таких різних суконь. Розібратися вам допоможуть наступні рекомендації.

  1. Насамперед визначтеся з кольором сукні. Так-так, плаття не просто білі, а як мінімум трьох відтінків - білосніжні, кольору "шампань" і молочні. Блондинкам і рудим найкраще підійде білосніжне плаття, а ось "шампань" і молочне брати не варто - ви зіллєтеся з ним, і загальний образ буде дуже розмитим. А от брюнетки можуть не переживати з приводу кольору, їм будь-віч.
  2. Друге важливе питання - наскільки сукня буде пишною. Пишність сукні залежить від кількості жорстких, але гнучких кілець на нижній спідниці. Мінімум два кільця, чим кілець більше тим плаття пишніше. Тут дві рекомендації - якщо не хочете пишну сукню - візьміть два кільця, виглядає дуже елегантно і не заважає ходьбі (тоді як сукні взагалі без кілець плутаються в ногах і ви будете самі ж наступати на свої спідниці), і друге - дівчатам маленького росту не варто брати дуже пишну сукню, це виглядає непривабливо.
  3. Прокат чи купівля? Тут теж є свої нюанси ... Прокат, звичайно, дешевше, але є незручності. Ви можете вибрати плаття хоч за місяць, але забрати його зможете лише за пару днів до весілля, при цьому потрібно буде залишити в заставу чийсь паспорт, підписати договір, а потім повернути плаття через пару днів після свята. Причому у кожного салону свої вимоги до стану плаття, так як не кожен бруд відпирається, а їм це плаття ще здавати в прокат другим нареченим.

Тому якщо цілеспрямовано пройтися по салонах - цілком реально купити плаття за ціною, яку ви розраховуєте віддати за прокат. У нашому салоні часто діють знижки, акції, дисконтні програми.

Нехай ваше весільне плаття зробить вас неповторною, прекрасною, казковою принцесою в найщасливіший день вашого життя!

Автор:
Мы в Google+