Викуп нареченої

Викуп нареченоїВикуп нареченої – багатовікова і обов’язкова частина весільної церемонії. Раніше викуп нареченої мав під собою реальну основу, так як батьки нареченої, відпускаючи її зі свого дому у дім її судженого, віддавали йому у дружини помічницю свекрухи і майбутню хазяйку. Тому наречений платив за це цінними подарунками, а часом і грошима, і чим він був багатіше, тим більше він платив за наречену. Такий серйозний підхід до викупу нареченої, до сих пір збереглися у країнах Середньої Азії і деяких країнах Сходу.

У нас даний древній звичай втратив свою меркантильну сторону і залишився лише даниною традиції, яка зараз представляє собою одну з найвеселіших сторін у весільному ритуалі і служить для розваги, як обох сторін, так і гостей.
В основному, це розвага організовує свідок і подружки нареченої, і чим вони цікавіше продумають викуп нареченої, і як винахідливо, і з гумором його проведуть, від цього залежить його затоплюваність.

Зі сторони нареченого по традиції, повинен виступати його свідок, але більш цікаво виходить, якщо до цього дійства залучається сам наречений, а також його друзі. Адже якщо у викупі нареченої беруть участь наречений, то це дозволяє зробити його більш веселим і цікавим, так як можна перевірити нареченого на кмітливість і розум, зарання підготовленими загадками і каверзними питаннями. Якщо наречений помиляється, то викуп нареченої для нього стає більш «дорогим» і тому з більшою кількістю мілких монет, що зображають золото і срібло, він розлучиться, щоб дібратися до неї. У якості плати можуть виступати також солодощі і напитки – від газованої води і до спиртного.

Ідеальним випадком при викупі нареченої є, коли подружка вже має досвід його проведення, і вона з подружками і наречений з друзями володіють відмінним почуттям гумору, і не лізуть за словом у карман. Тоді викуп нареченої перетворюється у відмінну прелюдію до самого весілля і забезпечує відмінний настрій на весь день торжества.

 

Автор:
Мы в Google+