Поради щодо вибору весільної сукні

З чого почати вибір весільного плаття

Найголовніше питання, яке виникає, часом, навіть раніше, ніж призначений день весілля - як весільну сукню вибрати. І відразу починається штурм інтернету. Можна, звичайно, почитати, які весільні сукні 2012 вважаються ультрамодним трендом, або подивитися, що входить у відому колекцію «Весільні сукні - Оксана Муха - 2012», але краще почати трохи з іншого. А саме - з відповіді на питання, а які, власне кажучи, сукні подобаються саме вам. Хтось любить пишні форми, а комусь до смаку сукні в стилі «ампір», комусь подобається абсолютна білизна, а хтось віддає перевагу більш м'які кремові тони. І ніхто, крім самої нареченої не вирішить це завдання. Визначившись що саме ви хочете, буде простіше вибирати з того різноманіття весільних суконь, пропонованих в 2012 році.

 

 

Купувати або брати в оренду

Не можна сказати однозначно, що краще, купити плаття або взяти напрокат. Багато чого залежить, як від планованого бюджету, так і від наявності тієї чи іншої моделі в продажу або оренди. Наприклад, досить часто наречені вибирають весільні сукні від Оксани Муха, яка в 2012 році випустила чергову колекцію. Але, далеко не всі салони можуть запропонувати ту чи іншу модель на продаж, маючи всього по одному примірнику, який здається напрокат. Та й вартість подібних дизайнерських весільних суконь чимала. Тому, варіант з орендою цілком прийнятний. Ну, а якщо ви хочете, щоб найщасливіший плаття залишилося назавжди у вас, відразу вибирайте ту модель, яка знаходиться у продажу.

Яке плаття вибрати

У 2012 році вибір весільних суконь став ще більш великий. Часом, очі просто розбігаються. Наприклад, у колекції 2012 Оксана Муха пропонує весільні сукні під загальною назвою «Подих вітру». Взявши за основу тренд легкості і легкості, дизайнер пропонує, як класичні варіанти, такі як пишна сукня «Марселіна» або плаття з заниженою талією «Доріан», так і більш незвичайні, але не менш привабливі моделі, такі як коротке плаття «Агнесс» або вузьке весільне плаття «Клаудія».

Яке б сукню обрано не було, головне, щоб воно допомогло бути найщасливішою в такий знаменний день.

Автор:
Мы в Google+