Весільний салон «Ідеальна пара» відкрився у Дніпропетровську

У кінці квітня 2007 року в Дніпропетровську відкрився новий весільний салон «Ідеальна пара». І що хочеться відмітити одразу – це саме салон, а не магазин, тобто на вас там чекає приємна атмосфера, зручні дивани і професійні консультанти. З продукцією, яку пропонують у цьому салоні, як і з самим салоном, наш журнал давно знайомий, по роботі у таких містах як Київ і Вінниця. Ми поспішили у Дніпропетровську на вулицю Титова 2, щоб розповісти і нашим читачам рол салон весільної і вечірньої моди «Ідеальна пара». Тут в затишній обстановці і атмосфері перед весільного свята ми зустрілися з хазяйкою салону Ропотіловою Анною.

Анна, як нам цікаво, це другий салон під назвою «Ідеальна пара». Чому Ви вирішили відкривати свій наступний салон саме у Дніпропетровську, адже не секрет, що весільна індустрія тут розвинена сильно, і асортимент весільної продукції дуже широкий.

У Дніпропетровську ми вирішили відкриватися по багатьом причинам, по-перше це великий індустріальний і культурний центр, з достатньою культурою споживання і розвиненим смаком у громадян, по-друге це місто полонило нас своєю красою, і ми вирішили, що наша продукція буде тут дуже затребуваною. Що ж стосується кількості салонів, то так дійсно весільних салонів у Дніпропетровську багато, але ж важливим є не кількість. У нашій справі ти продаєш не сукню ч костюм, і свій смак. Конкуренція тут не важлива, адже ми пропонуємо не повсякденний тьмяний товар, а можна сказати витвір мистецтва.

Розкажіть наших читачам, чому ваші салони називаються «Ідеальна пара»?

Ну, справі все просто, ми спеціалізуємось на комплексному обслуговуванні молодят, так сказати створюємо образ пари, а не нареченого чи нареченої окремо. У нас Ви зможете знайти абсолютно все, щоб вдягти молодят, а також багато необхідно у цей день дрібничок, таких як бокали, підв’язки, біжутерія і багато іншого.

Ми прагнемо підібрати наряди нареченому і нареченій так, щоб вони доповнювали один одного, щоб вони виглядали парою, а не просто гарно одягненими молодими людьми.
Створити образ ідеальної пари – головна ваша ідея, чи не так?

Вірно, ми до цього прагнемо. Задача не зовсім проста, адже коло весілля дуже багато стереотипів, з якими необхідно рахуватися.

На ваш погляд, які стереотипи найпоширеніші?

Згідно зі слав’янськими традиціями наречений не повинен бачити до весілля наречену, вдягнену у її весільну сукню. А ось на Сході особисто наречений не тільки вибирає, але і дарує нареченій весільний наряд. Якщо ж ви виходите заміж за іноземця, обов’язково спитайте у нього, чого не повинно бути у вашій весільній сукні. Адже у багатьох країнах світу квітковій символіці надають особливе значення.

Чомусь прийнято, що дівчина купує весільну сукню і одягає її всього лише раз, у той час як чоловік на весілля повинен купити костюм, а потім носити його на роботу.

Ми ламаємо стереотипи о чоловічому костюм – він повинен виглядати урочисто так само, як ссукня нареченої. Статус нареченого зобов’язує його виглядати ідеально.

Які весільні марки представлені у Вашому салоні?

Сукні, які представлені у нашому салоні, це роботи відомого в Україні, Росії і Європі дизайнера Оксани Мухи (торговельна марка «Галвестмода»), до речі ці роботи Ви можете придбати, тільки у салоні «Ідеальна пара», так як ми є ексклюзивними представниками Галвестмоди у Дніпропетровську. Більше двадцяти років існує на ринку фірма весільного і вечірнього одягу «Галвестмода – Оксана Муха». Використовуючи передові технології, бездоганну якість, високий художній рівень компанія добилася європейського рівня продукції по доступним цінам. Також у нас є сукні з колекції Ренессанс (Україна), Mon Cheri (США) і інших не менш відомих виробників. А нареченим ми пропонуємо весільні костюми, смокінги, фраки і туфлі польської фірми New Men, яка спеціалізується на весільній чоловічій моді. Наречені зможуть підібрати собі взуття від польської фірми Grafshoes.

Увесь асортимент нашого салону представлений на нашому сайті WWW.IDEALNAPARA.COM.UA і кожен може упевнитися в різноманітності нашої продукції.

Асортимент вашого салону величезний. Але як нареченій правильно вибрати сукню, дайте пораду професіонала.

Зробіть вибір з декількох весільних салонів, для того щоб відвідати їх и приміряти сукні, які сподобаються. Було б непогано, якщо ви відведете для цього цілий день.

Не варто планувати купівлю весільної сукні тоді, коли ви знаходитесь у поганому настрої чи просто втомилися – навіть, якщо ви і виберете собі наряд су такий день, покупка не доставить вам тої радості, на яку ви очікували, а весілля – це перш за все, свято, яке ми створюємо для себе самі.

Краще загодя подзвоніть у весільний салон і уточніть, платні примірки суконь у цьому салоні чи безкоштовні. Також дізнайтеся, скільки суконь можуть приміряти вам продавці-консультанти, у випадку якщо ви не збираєтесь купувати сукню саме зараз. Якщо ж при цьому продавці втратять усіляку цікавість до вас – навіть і не думайте затримуватись у такому салоні. При обслуговуванні високого класу ви ж можете передумати побачивши саме ту сукню, про яку мріяли давно, і купити її.
Відмінно, якщо ви попередите продавців, який бюджет ви готові витратити на сукню, і який ви відводите на весільні аксесуари. Адже в одному салоні можуть бути сукні різних виробників і відповідно за різними цінами. І відповідно продавці обов’язково допоможуть підібрати ту весільну сукню, ціна якої вас влаштує.

Кому це потрібно?

І вам, й продавцям салону.

По-перше, достойна всякої поваги людина, яка чітко знає чого хоче, що їй потрібно і скільки вона готова на це витратити грошей.

По-друге, продавцям значно легше буде зрозуміти, які сукні вам пропонувати, що значно прискорить сам процес вибору. У випадку, якщо вам будуть показувати весь асортимент салону, то вашого терпіння може не вистачити, і ви так і не побачите саме «вашу» сукню, так як до нього не дійде черга.

Визначте для себе, хто буде вам допомагати вибирати сукню на весілля, але не беріть із собою більше двох людей, так як багато різних точок зору здатні остаточно вас заплутати. в останній час також частішають випадки, коли дівчата незалежні у фінансовому плані, і які вже звикли самостійно приймати рішення, вибирають собі весільний наряд і аксесуари без сторонніх порад, приймаючи до уваги лише власний смак і власні можливості.

Однак, якщо ви все ж приміряли всі сукні, які хотіли, але так і не знайшли свого, а продавець дуже настирливо уговорює вас надіти весільну сукню, яка до сих пір не привабила вас – все ж поступіться та примірте! Примірка – це, перш за все тяжкий труд, саме для продавця, і він не стане утомлювати вас тільки заради власного задоволення. І, дуже вірогідно, що це саме та сукня, у якій ви підете під вінець.

Добре, сукню вибрали, що далі?

Коли сукню вибирали – справа, як здавалося б, за малим: всього лише підібрати аксесуари. Але часом підібрати фату, біжутерію, рукавички чи віточку у весільну зачіску виявляється значно, ніж вибирати саму сукню. Кращий вихід у даному випадку, якщо вам підберуть усі потрібні аксесуари у тому ж самому салоні, що й сукню. Як правило, за комплексну купівлю вам запропонують знижку. У нашому салоні, якщо одягається наречений і наречена, то ми надаємо знижку 5% на все те, що вони купують у нас.

Загалом, розповідати і давати поради можна безкінечно, але як говориться краще один раз побачити, а це краще спробувати, ніж сто разів почути.

Автор:
Мы в Google+