Весільний макіяж

Весільний макіяжКожна наречена бажає виглядати у день свого весілля, якомога гарнішою і привабливішою, тому так ретельно і довго вибираються весільна сукня, туфлі і другі весільні аксесуари. Весільна зачіска Обовязковим атрибутом святкового образу нареченої і тому до неї відносяться зі всім розумінням її важливості, і роблять у салонах краси, які надають дану послугу. Весільний макіяж має не менший вплив на сприйняття нареченої навколишніми, але похід до нього менш серйозний і часто думають, що достатньо нанести звичайний, що є помилковою думкою. Адже правильний весільний макіяж є сааме тим штрихом, який остаточно формує стиль нареченої, підкресює достоїнства і скроє ваші недоліки, а при його невірному приміненні, може зіпсуватися все враження, від ретельно створюваємого казкового образу нареченої.

Весільний макіяж гарантовано і на найвищому професіональному рівні зможуть зробити вам тільки досвічені стилісти і візажисти. Але макіяж можна зробити і самій, якщо врахувати, що ви добре знаєте переваги і недоліки рис свого лиця і при цьому врахуєте наведені поради.

Ще за декілька днів до весілля потрейнутесь наносити весільний макіяж, який вам більше всього подпбається, при цьому намагайтеся уникати надлишкової екстравагнтності. Підберіть таку його кольорову гаму, щоб він підходив не тільки до стилю і кольору весільної сукні, типу вашого лиця, але і як можна більш точно виражав ваш характер. Весільний макіяж повинен бути одночасно природнім, але при цьому і досить яскравим і виразним, щоб не виглядати на весільних фотографіях блякло.
Готуватися, до населення весільного макіяжу, слід зарання, тому не зайвим буде зробити комплекс заходів по догляду за лицеем, такі як пілінг, механічна чистка лиця і інші клсметичні процедури. Але проводити їх слід не раніше ніж за неділю до весілля, щоб якщо виникне роздратування і покрасніння шкіри, то було достатньо часу для того, щоб воно пройшло.

За день до весілля не їжте гострого, солоного і солодкого і, звісно, уникайте алкоголю. Також намагайтеся не пити багато рідини, так як через це можуть виникнути припухлості під очами. І намагайтеся, якомога краще виспатися перед весіллям, і по можливості, прогулятися на свіжому повітрі, все це надасть лицю більш свіжий вигляд.

 

Автор:
Мы в Google+