Весільні сукні для вагітних

Весільні сукні для вагітнихНаречені бувають різні: маленькі, високі, молоді або зрілі, щасливі або надзвичайно щасливі ... А ще бувають вагітні, і зараз таким нікого вже взагалі не здивуєш.

І хоча вагітна наречена в наші дні вже давно не викликає осуду, її «стан» все ще вважається свого роду проблемою. По-1-х, на весіллях вони соромляться власних гарних животиків, по-2-х, доктора не надзвичайно схвалюють компанію одруження для пари, яка чекає малюка. Мовляв, весілля - це потужний стрес, і він мамі ні до чого взагалі. Ну, а в-3-х, молодята переживають, що не зуміють підібрати прекрасні платтячка для вагітних на одруження. У реальності, всі ці труднощі - вигадані.
По-1-х, живіт приховувати не треба: якщо термін невеликий, його все одно не побачать, а якщо великий - то марно ховати. Можна лише за допомогою добре підібраного наряду зробити його трохи найменш помітним. Краще налаштуватися на те, що якщо в положенні - це в два рази щасливішими наречена!

Скажете, що конкретно тут і криється основна проблема? А ось АІ немає! Зараз платтячка для вагітних на одруження не шиє лише самий ледачий кутюр'є. Як вибирати весільні сукні для вагітних?

Фата і білосніжні платтячка для вагітних на одруження - табу? Цікаво, що майже всі все ще сприймають білосніжний колір весільного платтячка і фату знаками чистоти і невинності. Якщо на наречених без животиків носії схожої ідеології ще готові витерпіти білосніжні весільні платтячка з фатою, то на вагітних такої наряд викликає у їх обурення. Феноменально, але при цьому зняття підв'язки і кидання букета, як і роздача бонбоньєрок сприймаються нормально. Весільні сукні для вагітних ціна яких дуже висока-часто мало чим відрізняються від інших.

Але це говорить про те, що традиції постійно змінюються. Якщо сліпо слідувати одним традиціям (що стосуються хоча б тієї ж фати), то й інші ритуали необхідно дотримуватися неухильно - наприклад, влаштовувати традиційне оплакування наречених ввечері перед одруженням. Але традиції дотримуються вибірково - кому як комфортно. Отже, і до білого як знака невинності необхідно ставитися так само. Весільні сукні для вагітних фото - в мережі на цей запит безліч результатів.

 

Автор:
Мы в Google+