Весільні рукавички для весільної сукні

Весільні рукавички вже багато років не виходять з моди. Вони підкреслюють елегантність образу нареченої.

Вибрати весільні рукавички не складно. Головне, на що рекомендується звернути увагу при купівлі - колір рукавичок. Колір весільного плаття обов'язково повинен поєднуватися з тоном рукавичок. Прагнути до абсолютного збігу кольорів не обов'язково. Рукавички можуть мати інший відтінок, головне, щоб їх колір кардинально не відрізнявся від кольору сукні.

Вибір тканини для рукавичок залежить від пори року. Влітку рекомендується купувати рукавички з шифону, ситцю, газу. У зимовий період рукавички є не тільки аксесуаром, але й елементом одягу, що захищає наречену від холоду. Тому вибирайте багатошарові рукавички з щільних тканин, наприклад, з мережива або крепу.

Вибираючи рукавички, зверніть увагу на форму рук нареченої. Якщо у неї повненькі руки, необхідні рукавички з стягуючим ефектом. Якщо наречена наростила нігті, їй краще придбати рукавички без пальців.

Також зверніть увагу на довжину і форму рукава весільного плаття. До сукні з коротким рукавом рекомендується підбирати рукавички, довжиною до ліктя. Якщо рукав довгий, підбирайте рукавички довжиною до зап'ястя. Рукавички довжиною вище ліктя будуть ідеально поєднуватися з весільним платтям з бретельками. Рукавички довжиною до ліктя підійдуть до будь-якого фасону весільного плаття.

 

Автор:
Мы в Google+