Весільні привітання

Весільні привітанняВесільні привітання – як все це вишукано, прекрасно і чудово. Кожен з нас може отримати запрошення на весілля, тоді і з’явиться необхідність знати, які бувають весільні привітання і якими їх прийнято робити.

Весільні привітання – це верх мистецтва поздоровлень, адже до весілля готуються достатньо довго і намагаються зробити все можливе, щоб у ньому було все, якомога ідеальніше, і ніщо не повинно зіпсувати це чудове свято життя. Тому зробити правильно весільне привітання не так просто, як може здатися. Зробити це потрібно оригінально, душевно і обов’язково щиро. Це може бути вірш чи гарне романтичне привітання прозою, воно може мати серйозну чи гумористичну форму викладу, адресується одразу обом молодятам чи одному з них. Але незалежно від форми викладу, привітання повинно містити у собі напуття з багатьма добрих побажань. У весільному привітанні важливо все: мова і інтонація, з якою воно вимовляється, і навіть посмішка, і погляд на молодят. Тут головне робити все від душі, тоді все вийде якомога природніше і, відповідно, більш гарно.

Весільні поздоровлення прийнято робити, як письмово, так і усно, безпосередньо, при врученні весільного подарунку. У письмовому вигляді весільні запрошенні робляться у двох випадках, перший з них, якщо ви не змогли бути прсутніми на торжестві і посилали весільну листівку з привітанням. Тоді її на весіллі повинні зачитати вголос родичі. Другий випадок, коли весільні поздоровлення робляться письмово, якщо запрошених гостей на весіллі так багато, що усно поздоровити молодят всі гості просто не встигають, тоді їх поздоровляють тільки самі близькі їм люди – родичі, і, звісно, свідки, а самі письмові весільні привітання молодята прочитають вже після весілля.

 

Автор:
Мы в Google+