Весільні подарунки

Весільні подарункиВесільні подарунки мають відмінну особливість від подарунків, які даруються у других випадках. Вся справа у тім, що весільні подарунки призначаються одразу двом людям – нареченій і нареченому, і, відповідно, повинні бути цінними для них обох, а ось якою буде ця цінність – матеріальною, практичною або ж просто знаком уваги, вирішувати прийдеться вам при їх виборі.

Найбільш поширені весільні подарунки – це гроші, і хоча це досить тривіально, але це фактично найбільш універсальний подарунок, як для молодят, та і для тих, хто дарує. За них молодята можуть купити те, що їм дійсно необхідно чи витратити на медовий місяць, а вам не прийдеться ламати голову, що краще подарувати.

Якщо ж ви хочете бути більш оригінальними у підборі подарунка, але не настільки добре знаєте молодят, щоб наперед вгадати, що їм сподобається чи чого їм не вистачає для майбутнього подружнього життя, то можете перед цим поговорити з їх батьками, прямо пояснивши ситуацію.

Також хороші весільні подарунки – це те, що завжди буде корисним у хазяйстві будь-якої молодої сім’ї чи може послугувати, як прикраса інтер’єру. До таких весільних подарунків можна віднести сервізи, столові приналежності, постільна білизна і тому подібне, тобто все те, що навіть і якщо буде подарованим ще кимось, то все одно буде корисним у майбутньому.

Весільні подарунки не обов’язково повинні нести ц собі функціональність і практичність, а навпаки, можуть бути оригінальними чи навіть гумористичними, особливо такий варіант підходить, якщо молодята добре забезпечені. У такому випадку ви можете виразити свою індивідуальність і порадувати їх незвичайним подарунком.

Найбільш простий варіант, коли молодята перед весіллям роблять гостя список подарунків, які вони хочуть отримати, а гості між собою домовляються, хто з них, що купить. А якщо подарунок дорогий, то його придбають в складчину. Такий метод дуже поширений у Південній Америці. Тоді все просто, молодята отримують ті весільні подарунки, які хочуть, а гості не хвилюються на д вибором подарунку. Але у такому випадку щезає елемент сюрпризу і не зовсім у стилі нашого менталітету, але і в нас, у сучасному суспільстві, яке стає все більш практичним, такий підхід також знайде своє місце.

Автор:
Мы в Google+