Весільні наряди

Весільні нарядиВесільні наряди нами, у першу чергу, сприймаються. Як весільні сукні і ми часто забуваємо, що до них відносяться і весільні костюми для наречених. Відбувається це в основному тому, що головним символом весілля є саме весільна сукня. Та і для нареченої, звісно ж, значно більш уважніше, ніж для нареченого, у що вона буде вдягнена на весільному святі, і на скільки вона буде ефектно і красиво у ній виглядати. Це пов’язано із тим, що для жінки процес весілля більш важливий, ніж для чоловіка, що веде свою історію з тих часів, коли головним призначенням жінки вважалися вдалий вихід заміж дружини, зі всіма його привілеями і клопотами.

Тому абсолютно не дивно, що перші весільні наряди для наречених з’явилися у п’ятнадцятому сторіччі у Європі, з її тягою до розкоші, при проведенні весільної церемонії серед знаті. Адже у ті часи виходили заміж в основному по розрахунку, а точніше стільки виходили, скільки дівчат видавали іх батьки за вигідних наречених. І хоча це відбувалося і століття до цього, але на найвищому рівні. До цього, як прості люди, так і багаті, на церемонію одруження одягали просто найкраще з того одіяння, що в них було.

Але якщо весільні наряди для наречених мають особливе значення, і по сей день, то наречені і досі дуже часто надягають на весілля свій вихідний чи найбільш новий з костюмів, якщо вони у нього є. у протилежному випадку, купляється просто новий чоловічий костюм. Але, чесно кажучи, це зовсім неправильний підхід, і навіть якщо наречений не відчуває всієї урочистості моменту, і тому не придає своєму весільному наряду належної уваги, то він хоч би повинен розуміти, як багато це означає для його обраниці і постаратися хоча б для неї. У багатьох весільних салонах, окрім весільних суконь, у широкому асортименті представлені весільні наряди для наречених, від красивих святкових костюмів і до смокінгів і фраків. Що дає можливість їм підібрати святкове одіяння і виглядати на весільному торжестві не менш витончено і святково, ніж наречена, створюючи тим самим гармонію краси.

 

Автор:
Мы в Google+