Весільні листівки. Як підписати весільну листівку?

Свадебные открыткиВесільні листівки, а це ті самі весільні запрошення – це у першу чергу можливість завчасно, не тільки розповісти про майбутню подію, а підкреслити усю важливість і урочистість весілля, перед усіма Вашими знайомими, близькими чи співпрацівниками.

Весільні листівки також є виявом Вашої щирої поваги до запрошеної людини, особливо, якщо текст запрошення написане від руки. Можливо, використовувати листівки із вже готовими текстами, але Ви, як мінімум, повинні її власноручно підписати.

Як же правильно підписувати, оформлювати весільні листівки?

Оформлюються весільні листівки досить яскраво і святково, причому їх дизайн може бути, як максимально помітним і яскравим, так і більш простим, але дуже стильно і зі смаком зроблений. Тому необов’язково всім гостям висилати однакові листівки, так, для друзів чи родичів, можна підібрати весільні листівки оформлені найбільш урочисто, а для колег чи знайомих, вибрати більш суворий дизайн. Останнє особливо актуальне, якщо Ви хочете запросити на весілля офіційних лиць.

Той самий підхід, при складанні і оформленні самого тексту запрошення. Якщо у першому випадку, це може бути епістолярний тон у піднесених тонах, з використанням каліграфічних шрифтів і застосуванням різних його кольорів, то у другому випадку, він повинен бути якомога більш лаконічним і інформативним, без оформлювальних надмірностей.

У випадку, якщо ж Ви самі складаєте текст запрошення весільної листівки, то намагайтесь максимально гарно і правильно його скласти. Незалежно від стилю його написання, воно повинен давати усю необхідну інформацію, і ні в якому разі не повинен містити синтаксичних, орфографічних чи змістових помилок, так як це зведе на ні усі Ваші зусилля по їх підготовці.

Не зайвим буде у тексті попросити того, хто отримує запрошення, підтвердити можливість його присутності на торжестві. Вибираючи весільні листівки, не забудьте підібрати до них підходящі, як по розміру, так і по стилю оформлення, конверти.

 

Автор:
Мы в Google+