Весільні конкурси

Весільні конкурсиНа будь-якому святі головною є атмосфера, у якій він воно проходить, адже, дійсно, яке торжество можна вважати вдалим, без сміху, гумори та веселощів. І це стосується будь-якого гуляння в особливості весілля, а створити ауру радості допоможуть весільні конкурси та ігри. Багато з них мають багатовікову традицію і настільки багатогранні, що реальна кількість їх варіацій просто величезна. Але із часом змінюється дуже багато навколо нас і, звісно, змінюються і вони. Але ніщо не можу так точно передати менталітет тої країни, місцевості, і навіть конкретної соціальної групи, яко вони.

Одними з основних складових розваг на весіллі є весільні конкурси. Бажано зарання проконсультуватися з ведучим торжества і спільно з ним, так підібрати конкурси, які будуть проводитися, щоб вони не тільки доставили максимальне задоволення найбільшій кількості гостей свята, але і не були, ні для кого надмірно меркантильними, несмішними, неконкретними чи навіть образливими. Якщо весілля проходить у достатньо вузькому колі близьких людей, не страждаючих від надмірних комплексів, то вибір конкурсів може бути досить великим. Але якщо на весільне торжество запрошено велику кількість людей, то слід обмежитись як можна більш нейтральними конкурсами.

Особливо популярні весільні конкурси, у яких вирішується питання, хто з молодят буде головним у сім’ї. тут для вибору дуже велике роздолля, так як їх існує безліч: хто перший відкриє двері у дім, хто перший розіб’є тарілку, покладену у порога, лише вставши на неї, хто першим спіймає кульку блакитного кольору і багато іншого. При цьому не обов’язково використовувати, вже існуючі весільні конкурси даного типу, адже ви самі чудово знаєте, що буде найбільш цікавим для молодят і їх гостей, і можете придумати, і підготувати їх так, щоб вони були максимально захоплюючими і забавними.

Але конкурси, по верховенству, слід чергувати з такими розважальними випробовуваннями, які сприяють ще більшому зближенню молодят. Це і конкурс пестливих слів і прізвиськ, конкурс на пам'ять – хто з них краще пам’ятає момент першої зустрічі, знаменні дати і значущі події, різні мілкі та цікаві подробиці, тобто все, що стосується життя до одруження, і інші змагання, у яких вони не стільки конкурують, скільки розважаються.

Для близьких і рідних добре підходять командні змагання, головна ціль яких дозволить крае пізнати один одного і породнити нареченого та наречену.

І при всіх таких весільних конкурсах, повинні поєднуватися видумка з почуттям міри, пустощі з коректністю і тоді свято вдасться на славу.

 

Автор:
Мы в Google+