Весільні ігри - запорука нескінченного веселощів на вашому весіллі

Свадебные игры, конкурсы, развлечения на свадьбеГра неймовірно зближує і об’єднує часом зовсім різні категорії гостей. Конкурси, рухливі ігри, аукціони і вікторини роблять присутніх на весіллі запрошених гостей рідніше і ближче один до одного, вони захоплюють і манять за собою, примушуючи радіти переможцям і відчувати тим, хто програв. Весільні конкурси і весільні ігри повинні бути веселими, цікавими, позитивними і дотепними, щоб всі учасники відчували себе комфортно і відкрито у процесі розваг. Все більш популярними стають весільні конкурси, у яких задіяні музикальні і танцювальні здібності присутніх на весіллі гостей.

У наші дні найбільш популярні весільні розваги умовно поділяються на нижче перераховані категорії:

  1. Аукціони, які проводяться під час бенкету. Преш за все, слід відмітити, що вони не мають особистих направленостей і носять переважно інтелектуальний характер. У кожної людини з присутніх гостей є вибір – грати чи спостерігати за тим, що відбувається. Звісно, у даному випадку частіше всього спрацьовує принцип «сніжного кому» - в результаті практично всі гості виявляються задіяними у грі. Такий вид ігор дуже добрий тим, що як молодь, так і ті, хто старше мають рівну можливість проявити себе у грі. Можна «продавати» як за гроші (скажімо, для фонду молодої сім’ї) так і за вірші. Пісні. Половиці. Найбільш популярний «товар» для таких «продаж» - це весільні фотографії. Також є цікавим торг на шматочки весільного торту з рук нареченої (оплата, звісно, повинна бути символічною і враховувати фінансові можливості запрошених). Оригінальним лотом може стати танок з нареченою чи зятем – тут можна фантазувати скільки завгодно.
  2. свадебные конкурсы

  3. Показні конкурси, для яких основною ціллю є суперництво між окремими гостями чи командами у боротьбі за приз. Зрозуміло, запрошені на подібні конкурси підносять завуальовано і ненав’язливо, щоб гості самі проявили активне бажання пограти, тому настирні спроби залучення до гри (смикання за рукав) не є гарною. Показні конкурси можуть мати ролевий, сюжетний, театралізований характер, у них присутні свої головні і другорядні герої, і іноді трапляється, що набагато цікавіше спостерігати за тим, що діється, ніж приймати участь, тому глядачів тут, як правило, більшість. Необхідно слідкувати, щоб під час конкурсу весело було як тим, хто приймає участь, так і тим, хто спостерігає за ними.
  4. Ігри, пов’язані з музикою, танцями. Музикальними подіями, караоке і попурі. У подібних іграх не завжди важливий змагальний аспект, оскільки навіть сама участь є захоплюючим заняттям. Є публіка артистична, вільна, і має хороші танцювальні навички, то подібні ігри стануть «родзинкою» у весільному торжестві, нададуть йому неординарний, динамічний і запам’ятовуючий характер.
  5. Вікторини з необмеженою кількістю учасників під девізом: «чим більше, тим краще», де гра йде на вибування, і де цінуються не тільки інтелектуальні можливості учасників, але також і швидкість реакції. Вміння миттєво реагувати на ситуацію.

Якщо за якимись причинами у вас немає можливості зайнятися підбором весільних ігор і конкурсів, ви можете звернутися до професіональних організаторів весільних торжеств. Спеціалісти допоможуть придумати для вашого торжества чудові конкурси і весільні ігри, які напевно нікого не залишать байдужим.

 

Автор:
Мы в Google+