Весільні футажі

Весільні футажіФутажі представляють собою готові відеоролики для монтажу будь-якого відео на різні теми. У свою чергу, весільні футажі – це футажі, які використовуються під час монтажу і оформлення зйомок весільних подій.

Застосувавши весільні футажі до зйомок вашого весілля, можна отримати дуже гарний відеофільм, який ви будете з гордістю показувати всім своїм близьким і знайомим, і, звісно, з задоволенням передивлятися самі. Так, весільні футажі дозволяють зробити у відео цікаві і гарні переходи від однієї сцени до іншої, вставляти у нього красиво оформлені фотографії нареченого і нареченої, починаючи з періоду їх дитинства. Так можна, звичайну прогулянку нареченого і нареченої вулицею, оформити у вигляді чудової подорожі у небесах в оточенні ангелів чи по казковому лугу у компанії казкових персонажів. Весільні футажі допоможуть прикрасити ваш весільний фільм різного роду прикрасами: оригінальними рамками, феєрверками, літаючими серцями чи голубками, і іншого і гарними ефектами.

Фактично, вони дають можливість додати, у вже відзняте відео, спеціальні ефекти на основі комп’ютерної графіки, точно так же, як це робиться при зйомці голлівудських фільмів. Єдина відмінність, що, коли знімають кінофільми, то використовують спец ефекти, які розроблюються спеціально для кожної сцени, а при монтажі весільного відео використовують, вже спеціальні ефекти, які є в наявності, які підходять для даної тематики. А так як застосовуються вже готові ефекти, а вибір їх величезний, то можливо без зусиль зробити найгарніше відео при мінімальних витратах.

Весільні футажі можете добавити у відео навіть ви самі, якщо маєте хоч невеликий досвід його монтажу чи ж замовити їх використання в оператора,, який знімав ваше весілля. Якщо у першому випадку, при наявності відповідного досвіду, і купивши один чи декілька dvd дисків весільних футажів, ви, при створенні весільного відео, отримаєте масу позитивних емоцій, то у другому випадку, цим займеться професіонал свого діла. Тільки не забудьте розповісти йому, передчасно про ваших особистих побажаннях чи просто будьте присутніми під час вибору футажів для вашого відео.

 

Автор:
Мы в Google+