Весільні букети

Весільні букетиВесілля – це свято, а яке свято може обійтись без квітів, у данному випадку без весільних букетів.

Весільні букети настільки популярні і затребувані, що у флористиці – мистецтві складання букетів, існує навіть ціле самостійне направлення – весільна флористика.

Весільні букети прийнято зазвичай складати на очах замовника, при цьому враховуючи його індивідуальні побажання. Традиційно, при складанні весільних букетів, надають перевагу квітам білого кольору, які символізують собою чистоту і невинність. Також білі квіти використовуються частіше всього тому, що найбільш поширеним і класичним кольором весільної сукні є білий колір. Весільний букет повинен гармоніювати із сукнею нареченої, але він не обов’язково повинен бути того ж кольору, часто дуже гарним і ефектним виходить поєднання контрастних кольорів. І, окрім цього, це сугубо індивідуально, тому головне, щоб букет подобався вам і саме вам, так як весілля – перш за все ваше свято.

Складаючи весільні букети, часто використовують червоні кольори, які символізують пристрасть, а блакитні і рожеві кольори – чистоту і невинність. Не прийнято, при складанні весільних букетів, застосовувати квіти жовтого кольору, так як вони є символом розлуки.

Весільні букети часто прикрашають різноманітними декоративними елементами, це і елегантні стрічки, пір’я, перли і стрази, при цьому їх підбір здійснюється таким чином, щоб вони максимально відповідали прикрасам нареченої і оброці її весільної сукні. Хороший флорист, складаючи весільний букет, може врахувати багато параметрів, з якими він повинен поєднуватись, навіть зріст нареченої, її зачіски чи навіть особливості макіяжу.

Весільний букет, який буде носити із собою наречена, обов’язково повинен мати манжетку – вона не дасть квітам замастити весільну сукню і портбукетницю, основна функція якої – зберегти квіти свіжими, для цього у її конструкції знаходиться губка, просочена водою.

Але головне пам’ятайте, що весільні букети повинні перщ за все, доповнювати образ нареченої, а не контрастувати на її фоні.

Автор:
Мы в Google+