Весільні бокали

Весільні бокалиВесільні бокали для молодят дуже важлива деталь на весіллі. Тому, як мінімум, потрібно дві пари гарних бокалів. Одна пара бокалів стане в нагоді молодятам на прогулці, а друга буде прикрашати собою весільний стіл. А так як бокал из весільного бенкету залишаться у вас, як пам’ять про день весілля, то вони повинні бути особливо вишуканими і гарними. Також слід не забувати, що після РАГСу принято фотографувати чи знімати на відеокамеру молодят з бокалами в руках, тому слід потурбуватися про те, що у такий урочистий момент в їх руках були також нарядні весільні бокали.

Перша пара весільних бокалів зазвичай бу’ються на весільній прогулянці, біля РАГСу чи бенкетного зала, коли молодята вип’ють шампанське. Пішла ця традиція з давніх давен, коли наречна повинна були розбити горщик, кинувши його на землю. Наречена вважалась цнотливою, у випадку, якщо він розбився, інакше вважалось, що вона не зберегла себе для чоловіка. Також, як всім відомо, бити посуд – це на щастя.

Весільні бокали можна зробити самим, купивши звичайні бокали самостійно розписати і прикрасити їх нарядними атласними стрічками, бутоньєрками чи навіть ювелірними прикрасами.

Менш дешевим, але кращим, буде рішення купити спеціальні весільні бокали, та як їх вибір на сьогоднішній день досить широкий, а майстерність їх виробників прагне до досконалості.

У випадку, якщо ж ви хочете бокали, зроблені на найвищому рівні, а також повністю унікальні, то їх можна зробити під замовлення. При цьому можна на бокали авторської роботи нанести ініціали, монограми чи навіть портрети молодят у відповідності з оформленням, а також реалізувати ваші найцікавіші фантазії, на які ви здатні.

Але все ж по співвідношенню ціни, якості і краси, оптимальним буде другий варіант – купівля готових весільних бокалів, і вже при бажанні самостійно прикрасити, зробити їх неповторними.

 

Автор:
Мы в Google+