Весільна пора

Вибір весільної сукніКожному відомо, що літо - пора весіль. І дівчата, звичайно, не хочуть помилитися, як з вибором нареченого, так і з вибором весільного плаття, в якому вони постануть перед оцінюючими поглядами гостей. Природно, подача заяви в ЗАГС - це початок підготовки до весільного торжества, але не варто думати, що попереду багато часу. Вже з перших днів необхідно починати приготування до свята: продумувати, планувати, доглядати, приймати рішення. Саме, коли пара починає купувати кільця, замовляти ресторан, наймати фотографа і тамаду, починається динамічний етап підготовки до церемонії. Але для нареченої немає нічого більш відповідального і в той же час самого приємного, ніж вибір весільної сукні ...

Якщо Ви представниця дівчат, які незабаром планують піти під вінець, Вам необхідно звернути особливу увагу на фасон і матеріал сукні, щоб бути чарівною, і в той же час відчувати себе комфортно протягом тривалої церемонії.

Сучасний асортимент весільних суконь просто величезний. Можна підібрати плаття з корсетом або без нього, з пишною або вузькою спідницею, короткої довжини або зі шлейфом і т.д. Варіацій маса! Кожна наречена може задовольнити свої бажання і фантазії. Але найчастіше, те плаття, яке шалено подобається, на Вас виглядає не так вже і чудово. У чому ж причина?

Володарка бездоганного смаку прекрасно знає, який характер і які моделі повсякденного одягу підкреслюють її фігуру. Тому правильно підібране плаття, повинне балансувати між останніми модними тенденціями, нарядом мрії і особливості Вашої фігури. Тому не шкодуйте часу, енергії і сил на відвідування весільних салонів, так як знайти золоту середину між тим, що шалено подобатися, тим, що модно і тим, що Вам йде, дійсно дуже важко.

Для правильного вибору Вам буде корисно знати основні фасони весільних суконь:

«Імперія» - це вбрання відрізняється завищеною талією. Даний фасон універсальний і відмінно підійде для наречених в положенні. Однак цю модель не варто вибирати власницям великого бюста.

«Принцеса» - плаття нагадує букву «А», починаючись на лінії грудей і спускаючись до підлоги. Ця модель також універсальна. Вона допоможе приховати пишну фігуру або високий зріст нареченої.

«Пряма» - вузька форма сукні відмінно підкреслює фігуру. Якщо таке вбрання здається для Вас занадто простим, його можна зробити більш ефектним, якщо додати аксесуари і дорогу фурнітуру. Ця модель підійде тільки мініатюрним і струнким дівчатам.

«Русалка» - ця модель облягає фігуру тільки від грудей до колін, а нижче розпускається в пишну спідницю. Сукня добре підійде дівчатам, які хочуть акцентувати увагу на своїй фігурі. Проте повним нареченим вибирати таку модель не рекомендується.

«Куля» - ця модель складається з корсета і пишної спідниці. Таке плаття допоможе підкреслити талію і підійде для будь-якої фігури.

Вдалого вибору, дорогі наречені!

 

Автор:
Мы в Google+