Весільна підв’язка

весільна підвязкаПідв’язка – це еластична смужка тканини чи стрічка, призначена для підтримки панчохи на стегні. Перші підв’язки, у вигляді, практично близькому до сучасного, з’явилися у прекрасної половини французької еліти. Тому у перекладі з французької мови «підв’язка» буквально значить – підколінна впадина, де і носилась стрічка, яка тримає панчоху. Зараз підв’язка – це, преш за все, один із елементів весільного наряду нареченої. Сучасна весільна підв’язка у своїй основі має резинку чи тасьма і, обов’язково, дуже гарно прикрашена мереживом, вишивкою, різноманітними бантиками, квіточками чи стразами.

Весільна підв’язка носиться над коліном на правій нозі. За, не так давно виниклою, традицією, можуть одночасно надягатися і дві підв’язки, а друга, названа «медовою» чи «солодкою», дістається йому у першу брачну ніч. Перша весільна підв’язка кріпиться над коліном, а друга на пів долоні вище.

Що цікаво, згідно з класичною традицією, підв’язку кидає наречений перед тим, як наречена кине весільний букет своїм незаміжнім подружкам. Але у нас увійшло в звичку робити це у кінці весільного бенкету, після розрізання торту, безпосередньо перед самим від’їздом молодят.

За правилами наречений має зняти підв’язку у нареченої, яка сидить чи навіть стоїть на стілу, і кинути її, друзям, що зібрались навколо. Також допускається, щоб наречена сама зняла весільну підв’язку і передала її нареченому. Якщо за якоюсь причиною ви не хочете чи маєте можливості кидати весільну підв’язку, то її можна замінити однією квіткою з букету нареченої чи хоча б бутоньєркою.

Весільна підв’язка повинна принести людині. Яка її спіймала, швидкий шлюб і щасливе сімейне життя. А також танок з дівчиною, яка спіймала букет нареченої. Коли вами буде вибиратися весільна підв’язка, пам’ятайте, що вона повинна гармоніювати за кольором з панчохами і туфлями, а також, бажано, щоб вона була оформлена в одному стилі із сукнею.

Автор:
Мы в Google+