Весільна флористика

 Свадебная флористВесільна флористикаВесілля – це завжди дуже хвилююче і романтичне торжество, яке зберігається у пам’яті на все життя, як одне з найчудовіших згадок. І звісно, таке прекрасне свято ніяк не може обійтись без оформлення квітами. Але робити це самому досить тяжко, та до того ж потребуються певні навички і знання у флористиці, яка є мистецтвом створення різних квіткових композицій, до яких відносять букети, панно, колажі. Але на щастя, існує таке направлення у даному мистецтві, як весільна флористика, яка спеціалізується на створенні за допомогою квітів тої незабутньої, казкової і зворушливої атмосфери весільного свята.

Чого тільки вартий букет нареченої – він не тільки знаходиться у її руках у найважливіші моменти цього світлого свята, але давно став символом, йому навіть приписують магічні властивості. До того ж він один із головних атрибутів, складових чаруючого образу нареченої. Тому до його створення слід пройти дуже відповідально, у чому вам допоможе весільна флористика. Добрий флорист не тільки складе букет вашої мрії, але і зробить його таким образом, щоб він максимально гармоніював із вашою весільною сукнею, зачіскою, макіяжем. А для полегшення вибору, він завжди запропонує подивитися каталог букетів, щоб вибрати той, який можна взяти за основу, а можливо, один з них одразу ж полонить ваше серце.

Весільна флористика дозволить не тільки створити весільний букет, а і оформити все свято у єдиному стилі, у якому буде гармонія і краса. Але те, що оформлення квітами буде у єдиному стилі, зовсім не значить одноманітності, а навіть навпаки, можливо при цьому окремі квіти і втрачають десь свою власну виразність, але створюється дещо нове і прекрасне, що обов’язково підкреслить особливість цього дня.

Весільна флористика у своїй роботі враховує багато нюансів, які непосвяченому у її тонкощі, не могли б навіть й у голову прийти. Так, наприклад, неможна оформляти зал, де буде проводитися бенкет, квітами, у яких сильний чи специфічний запах, а також квітами, які частіше за інші викликають алергію. Чи те, що бутоньєрка нареченого повинна бути виконана з тих самих квітів, що і букет нареченої, у тій самій стилістичній і кольоровій гамі. Тому щоб ваше весілля було ідеальним, довіртеся у даному випадку спеціалістам по весільній флористиці.

Автор:
Мы в Google+