Весільна біжутерія

Весільна біжутеріяБезспірно, головною прикрасою нареченої на весіллі є весільна сукня. Але такі елегантні штрихи, якими є весільна біжутерія, лише посилюють ефект від краси і чарівності нареченої. Тільки весільна біжутерія дозволить зробити ваш образ унікальним, допоможе створити свій власний стиль і підкреслити вашу індивідуальність, а у цьому вона має практично необмежені можливості.

У весільній біжутерії зараз домінує стиль «Ампір», який є класикою весільної моди. Весільні сукні у даному стилі мають високу талію під самі груди і легку спадаючу спідницю. До стилю «Ампір», який ще називають імператорським, слід підбирати таку біжутерію, яка не буде різко виділятися на загальному фоні, а лиш прикрасить образ нареченої. До місця, у даному випадку, буде вишукане кольє і сережки. А також відмінно прикрасить загальний ансамбль діадема того ж стилю, що і решта весільної біжутерії.

Користується популярністю вінтажна біжутерія, яка несе у собі стиль 30-х років минулого століття і відрізняється, як на сьогоднішній погляд, особливою оригінальністю форм. При її виготовленні широко використовується емаль, перли та бісер, кришталь і стрази, пір’я і тваринні хутра. Саме тому, данні особливості біжутерії такого типу дозволяють виглядати не тільки красиво, але і оригінально.

Як весільна біжутерія часто використовується, так названа, гламурна біжутерія основною особливістю якої, через широке використання страз, є її осліплюючий блиск. Цей вид біжутерії відрізняється лаконічністю і тонкістю своїх форм, тому буде доречна у більшості випадків.

Головне під час вибору весільної біжутерії – не втрачати відчуття міри, і залежно від обраної сукні, підбирати прикраси під нього і, звісно ж, під стиль нареченої.

Автор:
Мы в Google+