Стилі весільних суконь

Стилі весільних суконьВибрати правильну сукню – це, фактично, півділа при організації весілля, при цьому хоч цей вибір і непростий, але наскільки він приємний і хвилюючий. Адже так хочеться бути чарівною, неповторною і непереборною на найважливішому для себе святі. Але для того потрібно правильно вибрати сукню, і щоб це було легше зробити, потрібно розібратися, які бувають основні стилі весільних суконь.

Стиль «Ампір» весільної сукні полягає у його підведеній талії, а також відрізному верху, має легкий і блискотливий низ. Через своєї універсальності підійде нареченим з практично будь-яким типом фігури. Добре підходить повним і навіть майбутнім мамам. На сукні даного стилю не повинні бути присутніми ніякі громіздкі прикраси і деталі.

Весільна сукня традиційного типу, в якому верхня частина виконана у виді корсету і є пишна спідниця, відноситься до стилю «Романтика». Даний стиль весільної сукні називають ще бальною сукнею. Ідеальним вибором для наречених зі стрункою фігурою. І навіть наречена трохи худа, через що у неї не дуже виразна талія, то стиль весільної сукні допоможе скрити даний незначний недолік. Не радиться для наречених низького зросту, та як може виглядати надто неелегантно.

Весільна сукня у стилі «Елегант» розуміється вузька і довга сукня, яка щільно облягає фігуру. Потребує дуже гарної фігури, тому відмінно виглядає з глибоким декольте, а також вирізом на спині. Якщо у вас ідеальне тіло, то і даний стиль весільної сукні буде ідеальним для вас.

Стиль «Принцеса» - особливий силует даної сукні досягається за рахунок вертикальних швів, що йдуть від пліч чи від пройми через груди до самого низу. Добрий варіант для тих наречених, фігура яких має більш крупну верхню частину, ніж нижня.
«Корсетна сукня» - складається з окремого корсету, який щільно облягає тіло, яке робить талію максимально вузькою, а груди підведеною, а також з окремою спідниці. Чудово виглядає на струнких наречених, які володіють великими грудьми.

Стиль весільної сукні «Кокетка» відрізняється короткою довжиною, що доходить до коліна чи до середини ікри. Звісно, добре виглядає на наречених, які володіють гарними ніжками.

Весільна сукня має такий різновид як «Практик», який абсолютно універсальний, так як це може бути, як брючний костюм, так і будь-яка сукня, як по фігурі, так і по кольору.

Тепер, знаючи стилі весільних суконь, ви можете спокійно починати вибір весільної сукні, та ще і блиснути своєю ерудицією, безпосередньо, при його підборі.

 

Автор:
Мы в Google+