Що подарувати гостям на весіллі?

Подарунки на весілляВесільне торжество - це довгоочікуване і відповідальне свято для молодят, це зворушлива і незабутня подія в їхньому житті, що зв'язує закохану пару узами шлюбу. Щоб весілля пройшло успішно, від церемонії одруження вдень до святкового застілля ввечері, вона повинна бути добре спланована. Тут необхідно постаратися врахувати всі головні деталі і не менш важливі дрібниці.

Варто зазначити, що весілля не можна було б назвати торжеством, якби на ній не були присутні кілька десятків гостей: колег по роботі, близьких друзів, своїх рідних. Їм слід приділити особливу увагу, оскільки запрошені на весілля гості своєю присутністю шанують молодят, щиро висловлюючи свою радість за утворилася сімейну пару. Саме тому молодята на знак своєї вдячності зазвичай дарують подарунки гостям на весіллі. Вони можуть бути зроблені своїми руками або куплені в магазині, але головне, щоб жоден гість не пішов з весілля, не отримавши пам'ятного подарунка. Тому, заздалегідь плануючи весілля, необхідно задатися питанням, що подарувати гостям на весіллі.

Гостям, які прийшли на ваше весілля, можна зробити невеликий, але приємний подарунок - маленькі сувенірчики, виконані у вигляді милих лебедів або голубів. Їх можна просто роздати кожному гостю, але краще підключити фантазію і зробити це більш цікаво. Наприклад, до приходу гостей розставити ці сувеніри по місцях, де має сидіти за столом кожне запрошена особа. При цьому до сувенірів необхідно прикріпити листочки, на яких будуть написані імена гостей. Таким чином, можна вбити відразу двох зайців: зробити оригінальні і приємні подарунки всім, хто прийшов гостям на весілля і розсадити їх так на ваш розсуд за святковим столом.

Не менш оригінальним і цікавим сувеніром є іменний келих. Безумовно, якщо на весіллі планується велике число запрошених осіб, то такий подарунок обійдеться молодятам недешево. Але на гостях не варто економити. Для такого пам'ятного сувеніра потрібно купити необхідну кількість келихів, на яких потрібно зробити або розпис по склу, або гравіювання. На кожному з них повинно бути вказано ім'я запрошеного гостя. Вже сидячи за столом, запрошені на ваше весілля помітять, що піднімають за молодят незвичайні келихи, а прочитавши на них свої імена, неодмінно зрадіють і будуть в захваті від такої приємної несподіванки.

Ще однією відповіддю на питання, що подарувати запрошеним гостям на власному весіллі, є декоративні свічки. Такий подарунок буде символізувати невеликий вогник вашого щастя і панувала на святі романтики, що випромінює тепло і радість, який ваші гості зможуть взяти до себе додому, щоб згадувати про таке чудову подію.

Існує ще безліч варіантів, які подарунки можна піднести своїм гостям на вашому весільному торжестві. Експериментуйте і будьте оригінальні, підключайте свою фантазію та нестандартне мислення!

 

Автор:
Мы в Google+