Прикраси весільних машин. Чим прикрасити весільну машину?

Прикраси для весільних кортеджівСьогодні аксессуарами весільних автомобілей надається особливе значення. Так само як і традиційні банти, кільця, повітряні шари і ляльки зараз досить модною тенденцією стають прикраси на автомобілі з живих квітів, оскільки вони надають особливу пишність і урочистість весільному кортежу. Основними видами такої прикраси автомобілей є вінки, гірлянди, окремі квіти і комбінації цих елементів. З недавніх пір дуже популярною стала так названа «розтяжка» - гірлянди квітів, розгалужені від радіатора машини до до дзеркал заднього виду.

Найчастіше всього зараз до капоту прикріпляюють чи вінки двох сплетених кілець, чи вінки у виді «серця», а дзеркала заднього виду прикрашають мініатюрними букетиками. Спеціальна техеіка кріплення флористичних виробів дозволяє гарантувати їх стійкість на автомобілі і виключає механічні подряпини на емалі автомобіля.

Однак композиції з квітів повинні бути оригінально зіставлені і зберігати свіжість на протязі всього весільної події, тому досить поширеним явищем стало довіряти оформлення весільного автомобілю професійним флористам і дизайнерам. Вони враховують усі побажання замовників і створюють свої неповторні шедеври у відповідності з нарядом нареченої, кольором автомобіля і загальним духом самого весільного торжества. Повітряні шари залишаються незмінно популярними серед прикрас весільних автомобілей і створюють особливий ефект пишності. Однак шари потрібно розмістити таким чином, щоб вони не надто заважали водію. Слід памятати, що у процесі йзди більше половини шариків неминуче лопне, тому їх слід купувати із запасом.

Стрічки надають машині дуже нарядний і святковий вид. Зараз для прикраси весільних автомобілів прийнято використовувати капронові і паперові стрічки, стрічки з різними малюнками і зі гтучними квітами, а також стрічки, сшиті разом. Як правило, ними прийнято прикрашати капот і багажник автомобіля, а іноді і його радіоантени. Сьогодні дуже легко придбати вже готові стрічки, потрібно лише звернутися у весільний салон і вибрати кольори на свій смак. Стрічки краще всього підбирати по контрасту: темні машини будуть виглядати благородно, ящо їх прикрасити світлими стрічками, а світлі машини набудуть нарядного виду за допомогою яскравих стрічок. Слід подбати про те, щоб правильно підібрати колір стрічок, щоб машина в результаті не виглядала аляпісто і без смаку. Найбільш удачними поєднаннями кольорів стануть:

  • малиновий, червоний, рожевий;
  • декілька відтінків рожевого;
  • рожевий, блакитний, синій;
  • жовтий, синій, червоний.

Ще один спосіб прикрас весільних машин, став популярним з недавніх пір, - це напис «Ми одружені!» на склі заднього виду машини нареченого і нареченої. Як правило, це легко відривна тонка плівка, яка не залишить слідів на склі і поверхні кузова. Чудовий альтернативою наліпкам може послужити маркер для автомобіля, який легко змивається, озброївшись яким ваші близькі і друзі зможуть проявити фантазію у створенні шедеврів автомобільного дизайну.

Автор:
Мы в Google+