Організація весілля. Вибір весільної сукні

Вибір весільної сукніМайбутні нареченої в день свого весілля хочуть бути в центрі загальної уваги, відчувати себе принцесою, спостерігати захоплені погляди гостей. Природно, кожна дівчина мріє мати найкрасивіше весільне плаття, яке зробить її просто чарівною. До весілля належить багато приготувань. До них відноситься покупка весільного плаття.

Як зробити так, щоб процес вибору сукні став максимально приємним і на що потрібно звернути пильну увагу при його виборі? У статті ви знайдете пару корисних рад.

Напевно, ви вже з дитинства уявляли собі своє майбутнє весільне плаття до дрібниць. Якщо ні, то перед походом у магазини чи салони прокату потрібно подумати про колір сукні, про його фасон і стиль, а також слід визначитися з сумою грошей, яку ви можете витратити на його покупку. Починати пошук вбрання потрібно за пару місяців до дня весілля. Головне, щоб вибір сукні був здійснений без суєти і поспіху. Вам потрібно залишити час, щоб підігнати весільну сукню по вашій фігурі. Не купуйте плаття в першому магазині, який вам попався на очі. Не треба зупинятися, якщо ви не до кінця впевнені в тому, що обраний вами наряд саме те, що ви завжди хотіли. Краще довіртесь спеціалістам нашого весільного салона.

Фасон і стиль весільного плаття

Природно, весільна сукня має подобатися вам. Але не менш важливо те, щоб воно вам йшло, елегантно підкреслювало всі достоїнства фігури і могло приховувати деякі її недоліки. Запам'ятайте це, якщо ви зупиняєте вибір на короткій або середній сукні. Дівчині з вузькою талією (цей тип тіла ще називається «пісочний годинник») підійде весільна сукню з широкою спідницею. Струнка дівчина при цьому може підкреслити свою талію красивими візерунками і надіти плаття з пишною спідницею. Нареченій, у якої менш чітко виражена талія, потрібно зупинитися на платті з прямим кроєм. Якщо все-таки від пишної спідниці відмовлятися не хочеться, то створіть обсяг, використовуючи довгий і широкий шлейф.

Якщо обираєте сукню з відкритими плечима або відкритою спиною, то запам'ятайте, що ці фасони будуть виглядати ефектно на тих дівчат, чия шкіра гладка і красива. Сукня з бретельками підійде дівчині, у якої широкі плечі. Глибоке декольте особливо красиво виглядає у наречених, які володіють пишними грудьми. Прийдіть в наш весільний салон і спробуйте поміряти плаття, які вам не зовсім сподобалися, будучи на вішалках. На фігурі плаття буде виглядати зовсім по-іншому. Не забудьте запросити на примірку подругу або друга, смаку якого ви довіряєте. Так вибрати весільну сукню буде легше.

Весільні сукні на прокат

Як правило, до нещастя, вибір плаття може обмежитися не тільки вашої фантазією, але і сумою сімейного бюджету. Ціна весільних нарядів може варіюватися від 2 до 50 тисяч гривень. Розраховуючи суму, яку можна витратити на сукню, не забудьте про те, що також необхідно купити туфлі і різні аксесуари до весільного вбрання. Трапляються обставини, при яких не виходить купити нове весільну сукню. Чудова альтернатива купівлі сукні в подібному випадку - це прокат.

І в кінці ще один невеликий порада. Яким би чарівним ваше плаття не було, не варто забувати про те, що воно повинно бути зручним. У ньому ви повинні відчувати себе комфортно, коли будете фотографуватися, обідати з гостями і танцювати.

Автор:
Мы в Google+