Нові колекції літніх і весняних весільних суконь 2013 в наших салонах

Питання актуальне для будь-якої дівчини, у якої весілля намічене на теплу пору року, яку  сукню одягнути? З якої тканини має бути весільне літнє плаття, що б у ньому не було спекотно? Який фасон повинен бути? І які літні весільні сукні актуальні в 2013 році?

Я спробую відповісти на всі ці питання. І так, які тканини найбільше підходять для літа. Найбільш універсальні тканини для літнього весільного плаття - це органза і шифон. Це легкі тканини, які не парять, і, в яких можна вільно перебувати влітку. У них є невелика відмінність: органза трохи жорсткіше, і тому краще тримає форму. І з однієї, і з іншої тканини робиться не тільки основа сукні, а й декорування. Також до «літніх» тканин можна віднести жоржет, серпанок, гіпюр і тюль.

Весняні і літні весільні сукні.

Якщо ви обираєте літню весільну сукню з крепу, то повинні знати, що креп може бути, як легким, так і важким. У крепу є незаперечна перевага - ця тканина не мнеться, тому сукня не втрачає форму і не залишається складок навіть до кінця весільного дня.

Одним з найпопулярніших матеріалів для літнього весільного плаття можна вважати мереживо. Мереживо - це легка, повітряна матерія, яка дозволяє підкреслити переваги фігури і органічно виглядає у літніх і весняних весільних сукнях.

Що стосується фасонів весняних та літніх весільних суконь, то важко визначити які саме сукні літньо-весняні, а які зимові. Літні весільні сукні, точно так само як і весняні, як правило, не перевантажені декором, багатошаровістю тканин, вони легкі, прості, повітряні і в той же час витончені, вишукані.

Весняні і літні весільні сукні.

Багато модних будинків випускають спеціальні колекції «літні весільні сукні» і «весняні весільні сукні» - це традиційні, класичні моделі весільних суконь, представлені в полегшеному вигляді з легких тканин.

У весільних салонах «Ідеальна пара» представлені колекції літніх весільних суконь 2013. Вони сподобаються багатьом нареченим, так як фасони слідують останнім тенденціям. Наймодніші кольори літніх весільних суконь 2013 - білий, айворі, шампань. Ви можете прийти до нас і приміряти будь-яке з вподобаних, попередньо зателефонувавши і записавшись на примірку.

Автор:
Мы в Google+