Незвичайні весілля

Надзвичайне весілляНаречена у білій сукні і наречений у весільному костюмі, багато нарядних гостей, кортеж святково прикрашених машин, багато прекрасних квітів, РАГС, обручки і весільний бенкет і ,звісно ж, особлива атмосфера свята – саме так, практично у більшості країн світу, проходить весілля.

Але зустрічаються такі пари, яким хочеться зробити, і так, незабутній день весілля, ще більш незвичним, екстравагантним, а часом і шокуючим, тому і з’явилося таке поняття, як незвичні весілля.

Ще, якісь років сто назад такі незвичні весілля були б, практично, неможливими, так як був присутній дуже сильний вплив традицій, але з часом їх сила зменшилась, а ось бажання виділитися чимось незвичним, навпаки, посилилось.

Звісно, багатьом хотілося б, щоб про їх незвичне весілля говорило телебачення, писали газети, обговорювали люди. Але зараз незвичні весілля стали не таким вже рідким явищем, так як, яких вже тільки весіль не біло. По місцю проведення: по телефону, на ковзанах, роликах, лижах, велосипедах, мотоциклах, під водою і у повітрі, у вільному падінні, в трамваї, магазині, «Макдональдсі», аеропорту і навіть у космосі. По стилю: у рідному національному, чи весілля по канонам екзотичної країни, костюмовані весілля, у яких молодята і гості зображають з себе кого завгодно: від вампірів і до середньовічних дам та лицарів. По присутності чого незвичного на весіллі: величезні весільні торти, гігантські підвінечні шлейфи, незвичайні блюда і тому подібне. Так що придумати щось нове, цікаве і, водночас, щоб получити від цього задоволення і при цьому не стати посміховиськом, хоча багатьох це і не лякає, стає все трудніше і трудніше.

Дійсно, читати про чужі незвичайні весілля цікаво, чи варте воно того. Весілля – це унікальний день у житті людини, а не шоу чи екстремальна розвага. І псувати його все ж не варто. Тут, звісно, існують виключення, так якщо дві людини мають спільні захоплення, наприклад, тими ж велосипедами, і коло друзів, і знайомих в них складається, у своїй більшості, з людей, які також не можуть уявити свого життя без даного захоплення, то така весілля у колі однодумців, можливо, і має певний сенс.

Але все ж звичайне весілля має великі переваги, вона і так незвична – це чудовий обряд єднання двох люблячих людей.

 

Автор:
Мы в Google+