Модні випускні плаття 2011. Короткі випускні сукні.

Випускний вечір це не тільки важлива подія для кожної дівчини, але і fashion подія. У цей день дівчата мріють виглядати чудово, вразити всіх оточуючих своєю гарною сукнею. Тому, підготуватися до випускного вечора потрібно заздалегідь, ретельно підбираючи наряд.

Орієнтуючись на модні тенденції 2011 можна підібрати оригінальну випускну сукню. Головна вимога до вбрання: сукня має бути красивою, оригінальною, зручною і ідеально сидити на вашій фігурі.

модні Выпускні плаття 2011 Оксана Муха модні Выпускні сукні Jovani 2011

Выпускные платья Оксаны Мухи 2011

Выпускные платья Jovani 2011

У новому сезоні 2011 дуже модно буде асиметричні вирізи, асиметрія на спідниці, вставки з напівпрозорих тканин, вишивка, оборки, камені, паєтки, драпірування, волани та багато іншого.

У цьому році модними будуть класичні довгі облягаючі плаття. Правда підійде таке плаття дівчатам високого зросту і стрункої фігури. Витончено буде виглядати вузьке довге плаття до підлоги без бретелей. Ідеальний варіант для яскравого образу - довге до підлоги плаття по фігурі зі спідницею-годе від коліна.

Як і раніше актуально в новому сезоні буде пишне довге плаття. У такій сукні ви будете виглядати як справжня принцеса на балу. Дуже красиво буде виглядати довге пишне плаття з великим декоративним елементом на боці сукні, а так само пишну сукню з численними дрібними оборками з легких тканин.

Романтично буде виглядати довга розкльошена сукня. У новому сезоні модні легкі хвилясті тканини, такі як шифон, атлас, шовк. У моді яскрава забарвлення тканини, принт тварин. Дуже шикарно буде виглядати довга сукня з відкритою спиною. Підкреслити талію можна за допомогою тонкого чи широкого пояса.

Дівчатам не високого зросту, з мініатюрною фігурою підійде коротке плаття. У цьому сезоні дизайнери надали нашій увазі величезний вибір гарних коротких суконь. Дуже витончено буде виглядати вузьке коротке плаття без бретелей, прикрашене вставками з прозорих тканин, квітами або оборками. Модними в цьому сезоні мереживні сукні, вони можуть бути як повністю мереживними, так і з мереживними вставками. Модно буде асиметричний вниз, шлейф з легкої повітряної тканини, горизонтальні вставки.

 

Автор:
Мы в Google+