Медовий місяць

Існує чудово традиція, по які після весільного торжества молодята повинні провести разом невеликий період безтурботного життя, у декілька тижнів, так називаний – медовий місяць. Є дві версії, чому цей період так називають. По одній версії його так називають тому, що цей період «найсолодший» із всього спільного часу подружнього життя. А по другій – у давнину молодятам дарували на Русі бочонок меду на п’ять-десять кілограмів, який вони повинні були з’їсти за медовий місяць. Але скоріше всього, правильні обидва цих припущення і більшість подружжя, в наслідку, з теплими почуттями згадують цей чудовий момент свого спільного життя. А часом, коли хочеться оживити відносини, які з часом втратили ефект своєї новизни, покращити свої відносини і взаєморозуміння, подружжя знову проводять медовий місяць.

А так як медовий місяць прийнято проводити у спокійній обстановці відпочинку, то прийнято відправлятися у подорож. У залежності від спільних інтересів молодят і їх фінансових можливостей, він може проходити у туристичній подорожі, на курорті, на дачі чи просто на природі. Тут варіантів безліч, все діло у бажанні і фантазії, і кохання один до одного, які дозволять получити незабутні враження навіть без серйозних затрат. Хорошим вибором буде компромісне рішення, коли медовий місяць проводиться у двох різних місцях.

Багато, хто з молодят ще задовго до весілля, точно представляють, як вони хотіли б провести свій медовий місяць, до останніх подробиць, а інші замислюються, безпосередньо, перед його початком. Але в останньому випадку варіантів проведення медового місяця стає значно меншим, так як ви хочете поїхати закордон, то у вас зарання повинні бути в порядку всі документи, заброньовані місця в готелі і білети на транспорт. Тому продумати, як провести медовий місяць, бажано, місяці за три до нього, це дозволить і вибрати найбільш підходящий варіант і підготувати все необхідне, щоб він дійсно був медовим і залишив найбільш чудесні згадки.

 

Автор:
Мы в Google+