Колекція 2012 року від Оксани Мухи

29 серпня 2011 у Львові в Будинку Вчених в черговий раз пройшов показ нової колекції від українського дизайнера зі світовим ім'ям Оксани Мухи.

Представники салонів «Ідеальна пара» були в числі запрошених. Колекція весільних та вечірніх суконь 2012 була названа - «Подих вітру». І справді: легкість, ніжність, прозорість - ось основні враження від побаченого.

Вечерние платья Оксана Муха Свадебные платья Оксана Муха

Вечірні сукні 2012

Весільні сукні 2012

Колекція вечірніх суконь 2012 порадує випускниць. Нові тенденції моди, висока якість тканин, абсолютно нові силуети в моделях піднімають колекцію весільних та вечірніх суконь 2012 торгової марки «Оксана Муха» на найвищу планку в світі моди. Оксана Муха є не тільки відомим дизайнером, а і законодавцем моди. ЇЇ моделі не схожі на роботи інших дизайнерів.

А це означає, що купуючи плаття від Оксани Мухи, ви будете відчувати себе неповторною. Уже в жовтні місяці в салонах «Ідеальна пара» буде представлена ​​колекція вечірніх суконь 2012 року. А в грудні цього року ми запрошуємо в наші салони і наречених, які хочуть побачити весільну колекцію «Подих вітру».

Зараз до вашої уваги ми пропонуємо відеозапис з показу колекції вечірніх та весільних суконь 2012 року від дизайнера Оксана Муха - «Подих вітру».

Вечірні сукні колекції 2012 року від Оксани Мухи

Відео

Весільні сукні колекція 2012 року від Оксани Мухи

Відео частина 1

Відео частина 2

Автор:
Мы в Google+