Готуємося до весілля. Який фасон весільного плаття вам більше підійде?

Як відомо, на весіллі кожна наречена хоче виглядати сліпуче прекрасної, але, на жаль, не у кожної жінки є бездоганна фігура. Що робити в такому випадку? Правильно підібране весільне плаття може приховати всі недоліки вашої фігури і підкреслити всі достоїнства. Давайте розглянемо, які фасони весільних суконь представлені в весільному салоні.

«Ампір»

Цей фасон весільного плаття має завищену талію. Спідниця може бути абсолютно різною: облягає, повітряного або струмує, але обов'язково повинна починається відразу ж під грудьми. Весільне плаття «Ампір» ідеально підходить тим, хто має невеликі груди. Адже у весільній сукні цього фасону робиться акцент на ліф, який візуально збільшує бюст. «Ампір» також ідеально підходить тим нареченим, які мають невелике зростання, грушоподібної форми і вагітним, з великим терміном.

«А-силует»

Весільне плаття цього фасону нагадує російську літеру «А». Вгорі підкреслюючи бюст нареченої, «А-силует» поступово розширюється до низу. Дане весільну сукню зазвичай має пишну спідницю і цільний крій. Якщо ж наречена хоче виглядати більш оригінальною, то топ і спідницю даного фасону можна підібрати і окремо. Весільне плаття «А-силует» вважається класикою сучасної весільної моди. Для пошиття даного весільного плаття використовують різні тканини: від шовку до тафти. «А-силует» ідеально підходить невисоким і повненьким нареченим.

«Бальна»

Весільна сукня даного фасону є ущільнений корсет, розшитий бісером і пишну спідницю. Ущільнений корсет сексуально підкреслює бюст нареченої. Весільна сукня даного фасону можна доповнити різними прикрасами: бантики, вишивка, стрічки, біжутерія та багато іншого. Бальна весільне плаття ідеально підходить високим і струнким нареченим. Виглядає воно дуже святково і нарядно.

«Міні»

Міні весільні сукні можуть мати абсолютно різний крій спідниці. Вони можуть бути як пишними, так і прямими, пошитими як з легких тканин, так і з важких. Найголовніше у весільних сукнях даного фасону - довжина спідниці. Вона ні в якому разі не повинна бути вище колін. Якщо у вас дуже гарні ноги, то весільна сукня «Міні» ідеально вам підійде.

«Русалка»

Зазвичай «Русалка» шиється на замовлення й строго по фігурі нареченої. Головною відмінністю даного весільного плаття від інших є шлейф, кінець якого, як правило, прикріплюється до руки. Це дозволяє нареченій в будь-який момент його підібрати. На думку більшості провідних модельєрів, весільна сукня «Русалка» ще довгі роки буде залишатися в моді. Але, на жаль, такі весільні сукні підходять лише нареченим з ідеальною фігурою.

Хоч і існують ще й інші фасони, але, на думку фахівців, ці п'ять фасонів весільних суконь є найпопулярнішими за останній час серед наречених.

Автор:
Мы в Google+