Чому наречена повинна бути в білій сукні?

Кольорова весільна сукняВважається, що всі дівчата мріють одягти саме біле плаття на своє весілля, це велика помилка. Багато хто віддає перевагу надягати на весілля сукні інших кольорів, а довжину і пишність сукні часто намагаються зменшити. Класичні моделі дуже незручні не тільки через те, що на них можуть наступити, порвати в танці, а й з-за сильно давить корсета, що може не тільки зіпсувати настрій, а й завдати шкоди здоров'ю.

Якщо ви бажаєте надіти на весілля плаття не стандартного кольору і фасону, а родичі не можуть зрозуміти, чому, переконайте їх у тому, що в такій сукні ви будете не тільки вигідно виділятися на тлі інших наречених, а й будете почувати себе набагато комфортніше. Тісні обов'язково вас підтримають, адже це ваше свято і в першу чергу ви повинні насолоджуватися ним.

Зазвичай коли наречена вперше виходить заміж їй радять одягати білу сукню, а якщо дівчина вже була одружена, то вона може вибрати плаття будь-якого кольору. Для наречених, які не бажають мучитися весь день в корсетах, відмінним рішенням буде коктельного сукню ніжного відтінку.

Якщо майбутній чоловік вірить у прикмети, то блакитне плаття буде відмінним рішенням, адже це колір вірності. У такій сукні ви будете виглядати неповторно, а гості будуть ще довго згадувати ваше торжество.

У сучасному суспільстві стало модним, з'являтися в РАГСі в нетрадиційних весільних нарядах, і зараз вже нікого не здивувати весіллям хіпі, готів, байкерів.

Природно не все ризикнуть вирушити до палацу одружень у нетрадиційних або екстремальних нарядах, але присутність бажання вийти заміж не «як усі» природно. У вас є повне право в свій весільний день бути впевненою в тому, що в цей день ніхто крім вас не буде в такому ж вбранні. Весілля це ваше свято і вам вирішувати, як виглядати, але все ж не варто впадати в крайності і з'являтися в РАГСі в джинсах адже це не повсякденна прогулянка, а знаменна подія, яку ви потім будете згадувати, дивлячись на фотографії або відео.

Найпростішим і раціональним рішенням у виборі сукні є похід у весільний салон, де ви зможете приміряти сукні різних кольорів, фасонів і відтінків, де вам розкажуть про переваги та недоліки різних моделей, і тільки потім ви зможете визначитися з потрібним саме вам сукнею в ваш весільний день. 

Автор:
Мы в Google+