Акція для випускників

Дорогі випускники та їхні батьки, у зв'язку з наближенням випускної пори наш салон весільного та вечірнього вбрання «Ідеальна пара» вирішив провести акцію для випускників та наречених. Тільки з 1 лютого по 1 червня ви можете придбати чоловічий костюм з колекцій минулих років зі знижкою до 50%. Якщо ви хочете виглядати чарівно на випускному вечорі, то ми завжди раді допомогти вам у виборі костюма, який запам'ятається вам на все життя.

Выпускные костюмы, акция, распродажа Выпускные костюмы по скидке белый выпускной костюм акция костюм для выпускного купить по акцие

Чудовий крій, шляхетні тканини, цікаві вишивки і фасони - все це чекає на вас у салоні «Ідеальна пара». Костюми на будь-який смак: від білих і кремових, до темно коричневих і чорних, двобортні, сюртуки, фраки та смокінги. Ваш образ буде ідеальним завдяки нашим продавцям-консультантам, які допоможуть підібрати костюм саме для вашої фігури, адже тут важливо все: починаючи від кольору волосся, закінчуючи зростанням і комплекцією.
Ми з нетерпінням чекаємо вас у нашому салоні, оскільки термін дії акції та кількість товарів обмежені! Поспішайте і пам'ятайте, що костюм - це обличчя чоловіка, і будь-якій дівчині буде приємно знаходитися поряд з чоловіком в гарному костюмі!

Автор:
Мы в Google+